Bağışıklık Yardımcı Ürünleri

İlaç olmayıp doğada bulunan bitkisel ve arı ürünü Proplis ,Beta Glukan, gibi vücut direncini artırarak bağişiklık sistemine yardımcı olan maddelerdirler..

Kalp Damar Yardımcı Ürünler

Kalp Sağlığının korunmasına yardımcı Omega 3, Omega 3,6,9 gibi Deodorize edilmiş Balık Yağı gibi.

Takviye Edici Gıdalar & Destek Ürünleri

gIDA TAKVİYELERİ İLAÇ DEĞİLDİR...Beslenmeyi takviye ederler..

Günlük kullanım miktarı yaşa göre değişir.Takviye edici gidalarda ,sadece tebliğde yer alan ürünler tebliğde belirtilen form ve miktarlarda kullanılmalıdır.Türk Gıda kodeksi - Takviye Edici Gidalar Tebliği 16.08.2013 tarihi ile düzenlenmiştir. Takviye edici gidalar normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla günlük alım tozu belirlenmiş ürünlerdir. Bunlar mineral ,protein karbonhidrat, lif , amino asit gibi besin maddeleridir.Normal besin ve ilaç yerine geçmezler.Asuka Kimya nın sattığı ürünler fabrikaların kullanımı içindir. Perakende kullanım için değildir.

Ek Hizmetlerimiz

Asuka Kimya yayınlanan ve yürürlükteki mevzuatlar ive tabliğler ile ilgili olarak Bayilerine ve İş ortasklarına güncel bilgilendirmede bulunur.

İthal edilen tüm ürünler kendi laboratuvarımızda +1 kez daha analiz edilmetedir.HPLC ve UV/VIS ve diğer analitik ciharlar ile ...

Satın alınan ünlerle ilgli olarak 8:30 - 18:00 arası online teknik destek hizmetimizden yaralanabilirsiniz.Veya Telefonla bilgi alabilirsiniz.

İthal ürünler Gıda Tarım ve Hayvancıık Bakanlığı İzni ile ithal edilmektedir. İthalat uygunluk yazısı ürün ile birlikte verilir. Ürünlerde Pestisit yoktur.

Eksişksiz Döküna desteği. MSDS Analiz Sertifikası, Teknik Bilgi Kartı, Uygunluk Yazısı, veDiğer Analizlerouvlaki ignitus.

İstek durumunda bitiş ürünlerinize Aktif ve yardımcı madde , Ekstrakt aktifi tayini yaptırabilirsiniz..

Satın Alınan ürünler İstanbul 'da adrese teslim edilir. İstanbul haricinde ambar veya kargo ile gönderilir..

Sizler planmanızı yapın biz sizler için ürünleri stoklayalım. Tam gününde Tam Zamanında , eksiksiz fabrikanızda olsun.

Kalitemiz Sabit

uygulama laboraturI HIZMETİ.

Gida takviyesi ve destekleyici gida üretmeyi planlayan veya üreten firmalara pilot üretim laboratuvarımızda deneme ve Ar-ge hizmeti sunmaktayız. Lütfen bu hizmet için ayrıntılı bilgi alınız.

DEVAMINI OKU
YÜKSEK PERFORMANSLI SIVI KROMOTOGRAFİSİ.

Asuka Kimya tarafından satışa sunulan tüm ürünler Asuka Kimya laboratuvarında Gelişmiş analitik cihazlar (HPLC) ile kalite kontrolleri yapılmaktadır.

DEVAMINI OKU
MİKROBİYOLOJİK ANALİZ VE KALİTE KONTROL HİZMETİ.

Mikrobilojik Analiz ,Ürün yapısı,kuru madde tayini, Vitamin ve mineral Tayini Lütfen bu hizmet için ayrıntılı bilgi alınız. .

DEVAMINI OKU